Het dagboek van Nurdius Maximus
Sherlock Honds en de geheimzinnige goochelaar
Sherlock Honds en de geheimzinnige goochelaar
In de reeks:
Sherlock Honds
; #3
Nederlands
2024
Vanaf 6-8 jaar
herlock Honds en Jane Katson zijn met de trein onderweg naar Parijs als hun medepassagier, de beroemde goochelaar Otto de Grote, verdwijnt. Houdt dit verband met een plan om het beroemde schilderij de Maki Lisa te stelen? Interactief verhaal met puzzels. Met zwart-wittekeningen. Vanaf ca. 9 jaar.
Details
Genre
Detectives
Onderwerp
Verdwijningen
Extra onderwerp
Titel
Sherlock Honds en de geheimzinnige goochelaar
Auteur
Tim Collins
Illustrator
John Bigwood
Taal
Nederlands, Engels
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Sherlock Bones and the mystery of the vanishing magician
Uitgever
Amsterdam: Ploegsma, 2024
185 p. : ill.
185 p. : ill.
ISBN
9789021686257
Besprekingen
NBD Biblion
Bookarang (AI samenvatting)
Een grappig en interactief detectiveavontuur in de serie over superspeurder 'Sherlock Honds’.…
Een grappig en interactief detectiveavontuur in de serie over superspeurder 'Sherlock Honds’. Sherlock Honds en Jane Katson zijn op weg naar Parijs. Tijdens hun treinreis verdwijnt een beroemde goochelaar, Otto de Grote, onder mysterieuze omstandigheden. Ondanks dat niemand anders hem gezien heeft, vermoedt Katson dat er kwade opzet in het spel is. Het duo probeert het mysterie te ontrafelen, dat mogelijk verband houdt met een plan om het beroemde schilderij de Maki Lisa te stelen. Geestig en vlot geschreven, met bijna dertig puzzels die aansluiten bij het verhaal, waarmee de jonge lezer kan helpen het mysterie op te lossen. Met grappige, gedetailleerde zwart-wittekeningen. Vanaf ca. 9 jaar.
Tim Collins (1975) is een Britse schrijver voor kinderen en volwassenen. Hij schreef meerdere boeken en zijn werk werd in meer dan vijftien landen uitgegeven.